Cestovanie do celého sveta

Pobyty na Slovensku vo Vysokých a Belianskych Tatrách

Hotel International 4* areál Black Stork Veľká Lomnica

Vychutnajte si eleganciu hotela, famózne ticho, krásnu prírodu - jednoducho vypnite z každodenného, uponáhľaného a hektického sveta a zrelaxujte v kvalitnom hoteli nachádzajúcom sa priamo na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici, ktorý  ponúka luxus na každom kroku.

Popis: priestranný lobby bar s krbom, reštaurácia, terasa s panoramatikým výhľadom na Vysoké Tatry, konferenčná miestnosť, bazén  a wellness centrum /vnútorný bazén s protiprúdom, vonkajší vyhrievaný bazén, sauny, vírivka, tepidárium/

Ubytovanie: štýlovozariadené dvojlôžkové izby s TV so satelitom, kúpelňa, WC, balkón alebo terasa

Stravovanie: raňajky, možnosť polpenzie za doplatok

Parkovisko,pripojenie na internet.

Cena:  od 103,00 € /dvojlôžková izba/noc

           od  87,00 € / jednolôžková izba/noc

V cene je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami formou bufetu, voľný vstup do welness, parkovanie, pripojenie na internet, vstup na tréningové plochy (chipping area, putting green, driving reange)  

Cena platí okrem Vianoc, Silvestra a Veľkej Noci, pobytová taxa v cene 0,50 € za osobu a noc sa platí primo v hoteli

 

Apartmány Lomnica, Veľká Lomnica

Moderné, útulne zariadené apartmány  nachádzajúce sa neďaleko golfového rezortu Black Stork, na okraji Veľkej Lomnice. V areáli sa nachádzajú multifunkčné ihriská s technickým povrchom na tenis, futbal, basketbal a volejbal, v zime klzisko, detskí ihrisko, záhradné altánky s krbom, výhliadková veža, jacuzzi na terase pri jazierku s nádherným výhľadom na Tatry, prenájom grilovacieho náradia a športového vybavenia.Parkovanie zdarma v areáli apaprtmánov.

Ubytovanie:  každý apartmán  má dvojlôžkovú spálňu, obývaciu izbu s TV, SAT, kúpelňu, WC, kompletne vybavenú kuchyňu /mikrovlnná rúra, chladnička, rychlovaná kanvica, sporák, kuchynský riad/ jedálenský kút. Obsadenie od 2 - 6 osôb v závislosti od typu apartmánu. Niektoré apartmány majú aj balkón. Možnosť dokúpenia raňajok. 

CENA: od € 100,-/2 noci/2 osoby bez stravy

Na mieste sa hradí miestna daň vo výške € 0,50/osoba/noc.

 

Penzión HUČAVA, Tatranská Kotlina 

Novovybudovaný penzión sa nachádza v centre najnižšie položenej tatranskej osady  - Tatranskej Kotliny, ktorá vznikla na úpätí Belianskych Tatier. Hlavným impulzom pre založenie osady bolo sprístupnenie Belianskej Jaskyne v roku 1881. Už v roku 1891 bola Tatranská Kotlina zaradená medzi prírodné liečebné kúpele. Klíma v Tatranskej Kotline aj napriek nízkej nadmorskej výške 760 m n.m., má vysokohorský charakter a na rozdiel od ostatných tatranských osád sa tu hmly takmer nevyskytujú.

Penzión má 13 komfortne a štýlovo, dvoj až štvorlôžkové izby s možnosťou prístelku a 1 Suitu s 5 lôžkami. Celková kapacita ubytovania v penzióne je 38 lôžok pevných lôžok + 8 prístelkov (reštaurácia má kapacitu 200 miest)  Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, niektoré izby majú balkón. Penzión má vlastné parkovisko a WIFI v celom objekte.

Výborná dostupnosť penziónu, blízkosť turistických atrakcií, značkované turistické chodníky vedúce priamo od penziónu, kvalitné služby, veľkorysé priestory pre firemné školenia či teambuildingy ..... sú faktory, pre ktoré je penzión vyhľadávaný počas celého roka a je vhodný pre rodiny s deťmi, individuálnu turistiku, firemné akcie, rodinné oslavy,  školské výlety či rekreáciu.

CENA: od € 62,-/2 osoby/noc s raňajkami

Na mieste sa hradí miestna daň vo výške € 1,00/osoba/noc.

 

Pre viac informácií či rezervácie nás kontaktujte: +421 52 4661 333 , info@funtravel.sk

2018/02/01

      Black Stork